Kedves Szülők!

Február 14. a Nemzetközi Könyvajándék Napja. Tavaly ilyenkor könyvgyűjtést szerveztünk iskolánk könyvtára számára. Nagyon sok szép és hasznos könyvet kaptunk Önöktől ajándékba, amelyeket tanulóink szívesen olvasnak, kölcsönöznek. Még egyszer köszönjük!

A járványhelyzetre való tekintettel az idei évben a könyvgyűjtés elmarad, de azt szeretnénk, ha erről a jeles napról valamilyen formában mégis megemlékeznénk. Arra szeretnénk buzdítani Önöket, hogy ezen a napon, február 14-én ajándékozzanak egy könyvet gyermekeiknek!

Az ünnepnapot követően örömmel fogadnánk a gyerekektől rövid beszámolókat a kapott könyvekről, azok tartalmáról, hátha ezáltal mások is kedvet kapnak a könyvek elolvasásához. A legjobb írásokat az iskola honlapján is közzétesszük.

Molnár Jacqueline_konyvajandek2021_plakat (1)