Az Északdunántúli Vízmű Zrt. a Víz világnapja alkalmából „Víz  békéért!”  jelmondattal rajzpályázatot szervezett a vármegye óvodásainak és iskolásainak. Nagy örömömre a több, mint hétszázötven beérkező rajz közül iskolánk két tanulójának munkáját is díjazták.

Alkotóköröcskénk lelkes tagja Tóth Borbála 4. c osztályos tanuló a 3. helyet szerezte meg csodálatos festményével. A 2. c osztályból Galcsik Léna pedig az első helyen végzett mesébe illő alkotásával. Az értékes díjakat Rácz Attila István vezérigazgató úr adta át az Északdunántúli Vízmű Zrt. központjában Tatabányán. Szívből gratulálok a nyerteseknek és iskolánk minden pályázójának, mert tudom, hogy sok értékes gondolat fogalmazódott meg bennetek arról, miképp óvhatjuk meg a Földön meglévő vízkészleteinket.  Rengeteg munkát fektettetek bele ebbe a pályázatba is, és büszke vagyok rátok, mert fantasztikus képek születtek!

Szabó Márta