Iskolánk idén is csatlakozik a TeSzedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért mozgalomhoz. A TeSzedd! pályázatot hirdet a 2023. évi Fenntarthatósági Témahét keretén belül. A pályázat a 2023. április 22-28. között megrendezett TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért akcióhéten részt vett iskolák aktivitását díjazza. A pályázat célja, hogy a TeSzedd! akció minél több diákot, tanárt és szülőt megmozgasson. A Tanár, Szülő, Diák hármas egység elengedhetetlen a program sikeréhez. Április 28-án az iskola összes tanulója és tanára együtt szedi majd a szemetet. Erre a megmozdulásra szeretnénk invitálni a kedves Szülőket is. Pénteken 8.15-kor indulunk az iskola elől, 10 körül érünk vissza. A szükséges eszközöket a projektgazda biztosítja számunkra. Szeretettel várunk mindenkit! Jót cselekedni jó! Tegyünk együtt iskolánk sikereiért!