A megújult csolnoki Rákóczi tér átadásának alkalmából meghirdetett „Közlekedj barátságosan!” című alkotói pályázaton iskolánk tanulói komoly sikereket értek el. Mivel a téravatáskor erre nem nyílt lehetőség, a beérkezett munkából kiállítás nyílt a csolnoki Fódi János Művelődési Házban. Iskolánkból a következő alkotókörösök szerepeltek a kiállításon. Kisszakkörösök közül Galcsik Léna és Ódor Csenge, az Eötvös Alkotókör tagjai közül: Bathó Luca Hanna, Fehér Zsófia, Jezsek Zsolt, Jantyik György, Kele-Fodor Cinka. A kiállítást Kolonics Péterné polgármester asszony nyitotta meg.


