Európa legnagyobb közlekedéssel összefüggő környezetvédelmi kampányához csatlakozva az Építési és Közlekedési Minisztérium, az Energiaügyi Minisztérium, a Belügyminisztérium és a Miniszterelnökség „Így közlekedünk mi” címmel rajz-, fotó- és kreatív pályázatot hirdetett. Több száz oktatási intézményből több ezer alkotás érkezett a a szakmai zsűri elé. Az országos, sőt határainkon átívelő alkotópályázat célja, hogy a résztvevők bemutassák, mit jelent számukra a biztonságos, klíma- és környezetbarát közlekedés. A pályázaton fő-, illetve különdíjat adtak ki. Az Eötvös Alkotókör tagjai kiváló eredményeket értek el ezen a több ezer beérkező munkát felvonultató megmérettetésen.

Energiaügyi Minisztérium különdíját nyerte

· Jantyik György

Építési és Közlekedési Minisztérium különdíját nyerte

· Bathó Luca Hanna

· Fehér Zsófia

· Kele-Fodor Cinka

· Képes Viktória

· Martinecz Antónia

· Rotbauer Emma

Gratulálok az alkotókör összes tagjának, azoknak is, akik most nem nyertek, kiváló munkát végeztek!

Kolonics Péter

Az Eötvös Alkotókör vezetője

????????????????????????????????????